…Tworzymy z pasją i zaangażowaniem

Przygotowując dokumentację dla naszego Klienta, zawsze namawiamy na profesjonalną optymalizację rozwiązań. Możemy to osiągnąć tylko dzięki „uszytym na miarę” projektom oświetlenia, oraz produktom o najwyższych skutecznościach świetlnych na rynku. Nasi projektanci gotowi są na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie pamiętając, że największym priorytetem jest zadowolenie klienta.

TRZY ETAPY GWARANCJĄ SUKCESU

Audyt oświetlenia to najważniejszy element całego procesu. Zaczynamy od dokładnego rozpoznania obiektu. Wykonujemy profesjonalną inwentaryzację obecnego stanu i ustalamy z klientem jego potrzeby i oczekiwania.

W kolejnym etapie, tworzymy projekt i dokumentację porównawczą, w oparciu o rachunek ekonomiczny w postaci kalkulacji zwrotu z inwestycji. Optymalizujemy koszty związane z wydatkami na energię elektryczną, nawet o 70%.

Współpracujemy z najlepszymi producentami oświetlenia w Europie, oraz ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi. Koordynujemy każdy etap realizacji przedsięwzięcia. Jesteśmy z klientem podczas całego procesu modernizacji.

Przewiń do góry